Jansen mimariye yeni bir soluk kazandırıyor

Şirketimiz Avrupa`nın lider çelik sistem üreticilerinden olup kapı, pencere ve cephe sistemleri alanında uzmanlaşmıştır.

Kalite anlayışımızın sınırları aşarak bizi başarıya ulaştırmasında üst seviyedeki üretim kabiliyetimiz ve yine üst seviyedeki üretim standartlarımız etkilidir.
Uluslararası iş bağlantılarımız sayesinde çelik sistemlerin dünyanın çeşitli yerlerinde avantajlarını sunabiliyoruz. İsviçreli aile şirketimiz mimar, genel yüklenici ve cephe yüklenicilerine İstanbul`da bulunan irtibat ofisi ile hizmet veriyor.

Şirketimiz mimar, yatırımcı, genel yüklenici ve cephe yüklenicisi paydaşlarına çözüm sunmakla birlikte bu çözümlerin daha iyiye doğru gelişmesi yönünde sürekli bu paydaşlarla iş birliği halindedir. Bu işbirliği sonucunda çelik profilden etkileyici pencere, kapı, cephe ve katlanır kapı sistemleri elde etmekteyiz.

Ayrıca güvenlik gereksinimlerinin ciddi oranda arttığı günümüzde paydaşlarımıza, çelik profilli camlı yangın kapıları ve kurşuna karşı dayanıklı doğrama çözümleri sunmaktayız. Sahip olduğumuz tecrübeyi pratik anlayışla birleştiriyoruz. Projenin henüz ilk aşamalarında paydaşlarımızla geliştirdiğimiz yoğun iletişim, onların önceliklerini anlayıp projeye katma değer sağlamamızı mümkün kılıyor.

Jansen Building Systems Website

Jansen Office Istanbul

Jansen AG Türkiye İrtibat Bürosu

Süleyman Seba Cad. No. 48
BJK Plaza Blok A Kat 3, No: 38
34357 Besiktas / Istanbul / Turkey

Phone +90 212 259 69 12
Fax +90 212 259 69 13
info.turkey@remove-this.jansen.com